Ing. Veronika Hanzlíková

veronika hanzlíkováPoznala jsem, že hlavní část našeho pocitu štěstí tvoří to, co vkládáme do úst i do své mysli. Učím a inspiruji ostatní, jak být šťastný pomocí správného výběru potravin i duševní stravy.

Používám všechny metody moderního výživového poradenství (včetně analýzy tuků, svalů i vody v těle, pohovorů a konzultace jídelníčku) a pomáhám tak klientům porozumět vlastnímu tělu. Protože ale vím, že změna životního stylu není jen o váze a změně stravy, tak také radím, jak se vyznat v potravinách, jejich složení a jak si sestavit svůj vlastní jídelníček. Vždy také poskytuji celkovou podporu při změně životního stylu a péči o duši a psychiku.

Jsem potravinářský biochemik a několik let jsem pracovala v oblasti jakosti ve farmacii. Výživě se věnuji individuálně od roku 2009.

Dále přednáším o technologii výroby potravin a připravuji vlastní blog (především o potravinách).

Moje aktivity i vzdělání naleznete zde: http://www.vedomavyziva.cz/vyzivove-poradenstvi/vedoma-vyziva/

Nabízím poradenství o výživě, potravinách i psychosomatice (po telefonu nebo Skype nebo osobní konzultace v Praze/Strakonicích/Ivančicích) a také terapii Mentální harmonizace založenou na harmonizace vlastní mysli a podvědomí v různých životních situacích. Více zde: http://www.vedomavyziva.cz/mentalni-harmonizace/

Důležité údaje:

Přejít na stránku výživového poradce