Objednávka e-book babské rady

33 BABSKÝCH RAD PRO ZDRAVÍ TĚLA I DUŠE:
Přírodní léčba po vzoru našich babiček

Přestáváte věřit v prospěšnost klasických léků, které nám doktoři předepisují jako na běžícím na páse? Chcete zdravotní potíže řešit šetrněji, způsoby, které jsou prověřené celými generacemi?
 
Potom jste na správném místě. Kupte si tento e-book a mějte ty nejdůležitější babské rady vždy po ruce .

KOUPIT E-BOOK >>

CO NAJDETE V E-BOOKU A JAK VÁM POMŮŽE S VAŠIMI KAŽDODENNÍMI ZDRAVOTNÍMI PROBLÉMY?

Pokud se snažíte drobné komplikace se svým zdravím i se zdravím svých blízkých řešit alternativně, pomocí postupů, které hojně využívaly naše babičky, tento e-book by ve vaší virtuální knihovničce neměl chybět hned z několika důvodů:

 • 33 BABSKÝCH RAD NA TÉMĚŘ 100 STRANÁCH

  Vybrali jsme problémy, které vás nejčastěji trápí, a na téměř 100 stranách nabízíme odpovědi na nejčastější otázky jako jak zahnat pálení žáhy, jak se zbavit kašle, bolesti zubů a spousty dalších.

 • JASNÉ A SROZUMITELNÉ ŘEŠENÍ VŽDY PO RUCE

  Při další komplikaci už nebudete muset nikde nic hledat, dokonce nebudete potřebovat ani připojení k internetu. Stačí zapnout tablet nebo jiné zařízení, případně mít e-book vytištěný. Jednodušší už to nebude.

 • RADY A POSTUPY, OSVĚDČENÉ GENERACEMI

  Všechny rady, které jsme do e-booku zařadili, jsou z prověřené a kvůli objektivitě získávané z více zdrojů. Na každý problém nabízíme řešení na přírodní bázi, která pomáhala už před stovkami let.

 • DOŽIVOTNÍ AKTUALIZACE E-BOOKU ZDARMA

  Do toho e-booku jsme shrnuli řešení 33 nejčastějších zdravotních problémů. Jeho koupí však získáte nejen tyto rady - k dispozici budete mít za jednu cenu i všechna další vydání.

Pro okamžitý přístup ke knize prosím vyplňte objednávací formulář a klikněte na odeslat. Po zaplacení vám kniha přijde do několika minut na e-mail.