Veronika Smolová

Co o sobě napsala bývalá šéfredaktorka webu PrůvodceVýživou.cz a autorka několika e-publikací?

Jmenuji se Veronika a před pár lety jsem patřila mezi ty, kterým sport a zdravé stravování nic moc neříkalo. Tento stav se podepsal i na mém vzhledu a náladě. Špatná nálada a deprese z toho, jaký život vedu a jak vypadám, střídala nechuť sama se sebou něco dělat.

Držela jsem nespočet nesmyslných diet, které nikam nevedly. Po určité dveronika smolovaobě mě tento stav donutil k tomu říct DOST a vydat se novým směrem. Začala jsem se více zajímat o zdravý životní styl a o to, jaký pohyb by mě nejvíce bavil.

Naprosto mě nadchlo dynamické cvičení, kdy ve velice krátkém intervalu intenzivně procvičíte celé tělo vlastní vahou. Tento druh pohybu mě uchvátil. Můžete cvičit kde chcete a nejste ničím limitováni.

Bohužel, ne vždy se vše daří, tak jak chcete. Přišel komplikovaný úraz, který si žádal delší dobu léčby, a byla jsem nucena cvičení odsunout na druhou kolej.

V rámci rehabilitací se mi postupnými krůčky dařilo vracet se zpátky k pohybu a sportu. Do svého života jsem znovu zařadila dynamické cvičení a začala se ještě více zajímat o zdravé stravování a jeho vliv na lidské tělo.

Tento velký koníček se mi stal postupem času tak velkou drogou, že si bez něj život prakticky neumím představit. Proto jsem se rozhodla toto nadšení předat i široké veřejnosti.

Ráda vám předám své zkušenosti

Získala jsem certifikaci pro instruktora fitness a začala vést kurzy dynamického cvičení pro veřejnost. Prošla jsem si semestrálním kurzem věnovaným výživě lidského organismu na Jihočeské univerzitě, abych se od odborníků dozvěděla, jaký vliv má výživa na lidské tělo.

Vzhledem k mému životnímu stylu se vzdělávám celý život a vyhledávám další a další informace o výživě nejen ve sportu. Ráda bych se s vámi podělila o doposud načerpané zkušenosti a znalosti a poodhalila vám tajemství zdravého životního stylu, který vás může ovlivnit v mnoha ohledech. A to prostřednictvím některého z e-booků, které jsem vytvořila ve spolupráci s redaktorkami webu PrůvodceVýživou.cz nebo mého projektu FoxFitFactory.cz

Tak co říkáte? Pustíme se do toho společně?

Veronika Smolová
FoxFitFactory.cz