15 SUPER ZDRAVÝCH POTRAVIN PRO VAŠE DĚTI VČETNĚ POHÁDKOVÝCH RECEPTŮ

Chcete, aby vaše děti rostly jako z vody, byly zdravé a plné energie? Rádi vaříte recepty ze zdravých surovin, které budou chutnat celé rodině? Milují vaše děti originální pohádky? 

Právě pro vás je tady e-book, který obsahuje 15 pohádkových dětských receptů ze super zdravých potravin. Navíc je každý recept doplněný o nutriční hodnoty a zajímavosti o použitých surovinách.

Kupte si e-book a mějte pohádkové recepty vždy při ruce. 
 
KOUPIT E-BOOK >>

NA CO VŠECHNO SE MŮŽETE V E-BOOKU TĚŠIT?

Je pro mne důležité, aby moje děti v dnešní době jedly co nejlépe. Chci jim dopřát to nejzdravější jídlo, které obsahuje hodně výživných a zdravých látek. Bohužel, ne vždy se mi podaří, aby mělo jídlo ze zdravých surovin úspěch. Knížka 15 super zdravých potravin pro vaše děti mi hodně pomohla v tom, že potraviny, o kterých děti nechtěly dříve ani slyšet, si nyní díky pohádkovým receptům oblíbily. S některými recepty mi dokonce dobrovolně pomáhají a řadu pohádek z knížky znají už nazpaměť.

Martina Studená – na mateřské dovolené

Co říká o knize autorka Veronika?

„Co se člověk v mládí naučí, ve stáří jako když najde. Proto jsem pro vás společně s redaktorkami magazínu připravila skvělý e-book plný zdravých pohádkových receptů. Chceme, aby se děti naučily jíst zdravě už odmala a tento zvyk si přenesly do dospělosti. Recepty jsou sestaveny tak, abyste je jednoduše zvládli třeba i s pomocí svých ratolestí. Věříme, že si pochutnají nejenom vaši nejmenší, ale i vy, a že se vám originální pohádky budou líbit."

Veronika Smolová
FoxFitFactory.cz
autorka a garantka knihy